Šatníky

Šatní skříně Brik představují jedinečný kus nábytku ve vašem interiéru. Jsou originální a neopakovatelné, důraz je vždy kladen především na precizní řemeslné zpracování a detaily. Skříně se nabízí ve třech dýhovaných provedeních (buk, dub, ořech americký) nebo v široké škále barev RAL a NCS, které je možné lakovat do matného povrchu nebo leštit do vysokého lesku.

Kombinace povrchových úprav umožňuje originální designové provedení. Vnitřní povrchy nabízíme v různých dekorech a to v barevném provedení nebo v různých dřevodekorech, korespondujícími s dýhovaným povrchem dveří.

V nabídce jsou různé typy úchytek, naším vlastní prvkem je právě zafrézovaná úchytka. Zabudovaná úchytka se vyhýbá jakémukoliv vizuálnímu či prostorovému rušení, zatímco stále umožňuje jednoduché otevírání a zachovává čisté linie. Úchytkou je také možné vytvořit kontrast mezi materiály a tím se stává jedinečným designován prvkem.

Vnitřní prostor je sestavovaný podle vašich potřeb. Vnitřní výbava zahrnuje všechny typy prvků v šatníku – police, věšáky krátké/dlouhé, zásuvky s různými způsoby otvírání. Šatník je možné vyskládat v různých šířkových a výškových modulů, podle vašich prostorových možností. Neváhejte a přijďte si k nám sestavit svou vlastní šatní skříň Brik.

  • Šatní skříně s otočnými dveřmi
  • Šatní skříně s posuvnými dveřmi
  • Šatní skříně se zalamovacími dveřmi