O společnosti BRIK

BRIK je slovenská společnost, která má základní kámen postavený na precizním řemeslném zpracování, a která si v v průběhu své 22 leté historie vytvořila svůj jedinečný a nezaměnitelný styl výrobků s důrazem na design, kvalitu a komfort.

Každý náš výrobek představuje jedinečný kus nábytku, vytvořený podle požadavků klienta formou zakázkové výroby. Náš nábytek se vaší volbou materiálových provedení, rozměrových úprav a specifických požadavků stává naším společným dílem, jehož výrobu svěříte do rukou našim stolařským mistrům, kteří při jeho tvorbě využívají svou zručnost, um a pomoc nejmodernějších technologií.

Při výrobě každého našeho produktu používáme nejkvalitnější materiály, které jsou s precizností a důsledností proměněné v nábytek, který vyniká svým jedinečným designem a kvalitou provedení. Všechny naše výrobky vychází ze vstupů, které představují nejvyšší možnou kvalitu s důsledným osobním tříděním hlavně dýhovaného velkoplošného materiálu s cílem dosáhnutí špičkové kvality a čistého designu.

Každý náš zákazník si je vědomý, že volba našeho výrobku je pro něho volbou neopakovatelného výrobku, který vzniká z kombinací materiálových vstupů, rozměrů a osobních preferencí, které vytvářejí autentický a jedinečný produkt přizpůsobený i osobnímu vkusu a nápadu. Výroba a celý proces zpracování zakázky je naší společností důsledně kontrolovaný s cílem maximalizace spokojenosti klienta.

Kromě výroby našich typových výrobků realizujeme kompletní řešení interiérů rodinných domů a bytů pro privátní klienty a kompletní řešení kaváren, restaurací, hotelů, obchodů a kanceláří pro korporátní klienty. Interiérový design na míru je tvořený profesionály, kteří svůj talent, zkušenosti a cit transformují do jedinečných návrhů se zohledněním specifických požadavků klienta.
Brik není jen stolařskou dílnou, ale uznávanou společností, která zaměstnává téměř sto zaměstnanců. Naše výroba a celý proces zpracování zakázky jako i záruční a pozáruční servis zákazníkům je naší společností důsledně kontrolovaná s cílem maximalizace spokojenosti klienta.

Naše hlavní motto je: Nabízet kvalitní produkty pro dlouhodobou spokojenost našich klientů, a to při zachování funkcionality a nadčasového designu. Klademe důraz na precizní a řemeslné zpracování a detaily. Dbáme na okolní životní prostředí, používáme recyklovatelné materiály.